Reagujte bez životopisu

Čašník

Hotel Bankov, a. s.

Miesto práce
Dolný Bankov, Sever
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2022
Od 4,5 EUR/hod.riadne preplácanie víkendov, sviatkov aj nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá hotelová reštaurácia hľadá do svojho tímu šikovného a usmievavého kolegu. Ponúkame prácu na TPP, dlhý/krátky týždeň, alebo na dohodu . Jedná sa o bežnú obsluhu podľa jedálneho lístka ako aj pri väčších spoločenských akciách a školeniach a obsluhu hostí bare.
Raňajky hotelovým hosťom sú podávané od 7:00- 10:00. Reštaurácia je otvorená od 12:00 do 22:00. Požadujeme vysoké pracovné nasadenie a flexibilitu.
Najmä však pozitívny prístup a lojalitu.

pracovné miesto v stabilnej spoločnosti, možnosť odborného rastu, zamestnanecké benefity v rámci možností využívania hotelových služieb.

Prosíme o zaslanie krátkeho štruktúrovaného životopisu na mailovú adresu : [email protected]
Kontaktovaní budú IBA VYBRANÍ uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie telefonicky. V žiadosti preto uvádzajte aj telefónne číslo, na ktorom budete dostihnuteľní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výhodou je abolvent z Hotelovej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

anglický jazyk

Luxusný hotel v krásnom prostredí košického lesoparku, len 10 minút od centra mesta. Hotel má 28 izieb, Lujza Restaurant a Garden Restaurant na letnej terase, kaviareň a tri salóniky, wellness s 3 saunami, bazénom a tepidáriom a jacuzzi. Cieľovou skupinou sú domáci i zahraniční obchodní cestujúci. Domáca klientela využíva služby hotela pri organizácii rodinných osláv, svadieb či kultúrnych podujatí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 687742  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.