Chyžná / Upratovačka

Hotel AVION Management s. r. o.

Hotel AVION Management s.r.o., Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR brutto/mesiac + možné odmeny v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za upratanie a prípravu na izbách a v priestoroch hotela podľa platných štandardov VH
• chyžné pracujú v lobby a na izbách podľa vopred pripraveného plánu práce
• praca aj cez vikendy a sviatky

• zamestnanecká strava zdarma, pitný režim
• parkovanie zdarma
• možnosť využitia zvýhodnených pobytov v našich hoteloch v rámci hotelovej siete Vienna House.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Požadujeme:
- zmysel pre čistotu a poriadok
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- flexibilita
- priateľskosť a príjemný vzhľad

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 8 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Francúzsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.
ID: 817564  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR brutto/mesiac + možné odmeny v závislosti od výkonu