Čašník/Čašníčka pre Vienna House Easy Chopin Hotel Bratislava***

Hotel AVION Management s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750,00 euro brutto + možnosť príplatkov za hodiny naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vienna House Easy Chopin hotel - prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel bol otvorený v júni 2009 v bezprostrednej blízkosti bratislavského Letiska M. R. Štefánika a Galvaniho Business Parku.

Pre náš tím obsadzujeme nasledovnú pozíciu:

ČAŠNÍK na doobednú zmenu:
od 5.30 do 14.00 /4 dni + 2 dni voľno - mesačný pracovný plán/

Vaše zodpovednosti:
• obsluhovanie hotelových hostí - raňajky, obedy, večere
• príprava konferenčných miestností
• obsluhovanie a servírovanie počas konferencií
• príprava teplých, studených a miešaných nápojov
• dodržiavanie HACCP štandardov
• aktívna komunikácia s hosťami
• zúčtovanie hostí za poskytnuté služby
• zodpovednosť za finančnú hotovosť
• počítačové znalosti so systémom MICROS - nie sú podmienkou

• zamestnanecká strava zadarmo
• parkovanie zadarmo
• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť prenocovania medzi prac.zmenami - večerná zmena
• možnosť využitia zvýhodnených pobytov v našich hoteloch v rámci hotelovej siete VIENNA HOUSE

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš profesný životopis s fotografiou.

Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hoteliérstvo, gastronómia - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Amadeus - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• úspešné ukončenie vzdelania v odbore čašník - barman
• min. 1 roky skúseností ako čašník v hoteli alebo reštaurácii
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka potrebná
• pozorný a vnímavý k požiadavkám hosťa
• flexibilita, zodpovedný prístup, tímový duch
• príjemný vzhľad a vystupovanie

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 8 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Francúzsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.
ID: 1390373  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750,00 euro brutto + možnosť príplatkov za hodiny naviac