Recepčná v rodinnom hoteli v Bratislave HOTEL ARCUS

Hotel ARCUS, s.r.o.

Miesto práce
Moskovská 5, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2019
750 EUR brutto (po 6tich mesiacoch zvýšenie na 800 EUR + pravidelné zvýšenie platu) + bonusy + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malý rodinný hotel (13 izieb) hľadá príjemnú a komunikatívnu osobu na pozíciu recepčná.

-osobná, telefonická, emailová komunikácia v slovenskom a v anglickom jazyku
-check in/ check out hostí
-komplexné riešenie objednávok od prevzatia až po vyúčtovanie
-práca s peňažnou hotovosťou, platobným terminálom
-kompletná administratíva hotelovej recepcie
-práca s počítačom - Word, Excel, Internet, Outlook
-komunikácia s dodávateľmi
-príprava podkladov pre štatistický úrad/účtovníčku
-ostatné pomocné práce - výpomoc pri podávaní raňajok, výnimočne pri upratovaní izieb, pranie uterákov
-spravovanie sociálnych sietí

pracovná doba na smeny: Pondelok - Piatok 7.00 - 15.00 a 15.00 - 23.00

- práca v malom kolektíve
- vyplácanie mzdy do 5.dňa v mesiaci
- príplatky za soboty, nedele, sviatky zaplatené v zmysle zákonníka práce
- kreatívne a inovatívne nápady sú vítané

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zasielajte životopisy emailom.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu osobu s príjemným vystupovaním pre prácu v malom rodinnom hoteli v centre Bratislavy.

Malý hotel v centre Bratislavy s raňajkami, 13 izieb, slovenská aj zahraničná klientela, príjemná atmosféra v malom kolektíve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2270952  Dátum zverejnenia: 28.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR brutto (po 6tich mesiacoch zvýšenie na 800 EUR + pravidelné zvýšenie platu) + bonusy + 13.plat