Pomocná sila v kuchyni

HOTEL ALFA s.r.o.

Miesto práce
Dukelská 70, Giraltovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
hneď
4 EUR/hod.Mzda 4,- EUR/h netto - nástupná. Po obojstrannej spokojnosti a ochote pracovať v našom kolektíve, bude hodinová sadza rásť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce pri príprave a výdaji jedál
- príprava surovín na výrobu pokrmov
- obsluha jednoduchých kuchynských strojov
- udržiavanie čistoty a poriadku v kuchyni a priľahlých priestoroch
- ošetrovanie kuchynského náradia a zariadenia
- krájanie a príprava prísad do jedál
- čistenie a krájanie zeleniny a ovocia
- príprava jednoduchších jedál, sendvičov a šalátov
- varenie jednoduchších jedál
- pečenie jednoduchých koláčov
- čistenie kuchynských potrieb
- plnenie úloh od šéfkuchára (nadriadeného)
- vykonávanie širokého spektra pomocných prác

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

5

tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, flexibilnosť

MIESTO, KAM SA KAŽDÝ RAD VRÁTI...
Hotel Alfa je elegantný trojhviezdičkový hotel s podmanivou atmosférou a štýlom, ktorý sa nachádza v centre mesta Giraltovce.
História hotela sa začala písať od roku 1972. Svoju novú etapu započal v roku 2013 po rozsiahlej rekonštrukcii, ktorá skvalitnila a rozšírila poskytované služby.
Komfortne vybavené izby, reštaurácia, kaviareň, relax zóna a najnovšie aj moderne zariadený bowling s kaviarňou osloví jednotlivca aj skupiny. Hotel je ideálnym miestom pre usporiadanie spoločenských udalostí, stretnutí alebo školení.
Veríme, že aj pre Vás bude Hotel Alfa miestom, kam sa radi vrátite.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2152139  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.