Montér klimatizácie

HORVÁT klimatizácia a vetranie, s.r.o.

Miesto práce
Žilina Bánovská cesta 11, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac, plánovaná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-montáž klimatizačných jednotiek a vzduchotechniky na stavbách, v kanceláriách

Hľadáme 2-3 nových kolegov
1, Sme mladý kolektív.
2, Pozitívny ľudia vítaní.
3, Aj bez praxe ak je záujem učiť sa nový obor.
4, Stravné lístky / diéty
5, Preplácanie nadčasov
6, Možnosť rastu a vzdelávania
Čítame každý doručený mail, list a odpovedáme na každému uchádzačovi.

1, Sme mladý a pozitívne naladený kolektív.
3, Aj bez praxe aj je záujem učiť sa nový obor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chladiar, elektrikár, inštalatér

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a sústavne sa učiť nové veci.

Veľmi pekne poprosím všetkých tých čo nie sú elektrikári , inštalatéri, alebo chladiari, neposielajte mi životopisy. U nás Kuchár, čašník a automechanik a iné profesie mimo nášho oboru nenájdu uplatnenie.
Rovnako Vás prosím kto nebýva v Žilinskom kraji, neposielajte životopisy.
Ďakujem.

Počas 25 rokov môjho podnikanie každý kto dochádzal z ďalšia to po cca roku vzdal a odišiel že stráca veľa času na ceste a veľa peňazí ho to stoji. Skutočne Vás prosím. Ja ponúkam serióznu prácu tak aj Vy pristupujte k Vášmu budúcemu zamestnaniu seriózne. Potom ste nahnevaní že posielate veľa životopisov a pomaly každému a v tom je možno problém niektorých z Vás že nenájdete miesto. Hlasite sa na skoro každú voľnú pozíciu na ktorú Vás nikto nemôže zobrať aj keby chcel. Myslím to úprimne pre obe strany pre Vás a aj pre mňa.
Ďakujem za pochopenie.
Ing. Miloš Horvát

Dodávka a montáž vzduchotechniky, klimatizácie a kúrenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 304765  Dátum zverejnenia: 12.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac, plánovaná mzda