Produktový a obchodný manažér

Horus Trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia a poradenstvo pri predaji produktov a návrhu interiéru, zameranie na stavbe, vypracovávanie cenových ponúk, manažovanie prideleného projektu, obchodná korešpondencia i v anglickom jazyku

odmeny, 13-ty plat, stravné lístky, návšteva kultúrnych podujatí

pozícia vhodná výlučne pre ženu, uprednostňujeme nefajčiarku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

obchodné zručnosti, asertivita, čítanie technických výkresov, znalosť AUTOCAD vítaná, príjemný vzhľad, aktívny vodič

Tím spoločnosti Horus Trade sro v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov tapiet, závesov, záclon a poťahových materiálov na Slovensku a od roku 2011 aj v Českej republike. Už skoro 30 rokov robíme radosť svojim zákazníkom širokou ponukou sortimentu a profesionalitou pri predaji a realizácií. Sme výhradným dodávateľom svetových značiek ako Vescom, Arte, Omexco, Armani, Cavalli a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2947912  Dátum zverejnenia: 30.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac