Ekonomicko-administratívny pracovník

Horus Trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac13-ty plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie pokladne a správa bežného účtu, vystavovanie zálohových a finálnych faktúr, evidencia faktúr, likvidácia záväzkov a pohľadávok, kalkulácia, príjemky a výdajky tovaru, evidencia skladu, korešpondencia s dodávateľmi v anglickom jazyku a odberateľmi v slovenskom jazyku, personalistika, výkazníctvo pre poisťovne, príprava dokladov pre účtovníka, starostlivosť o chod prevádzky. Používame ekonomický software POHODA. Sme malý závod - do 10 zamestnancov.

Stravné lístky, návšteva kultúrnych podujatí

Pozícia je vhodná iba pre ženu, nejedná sa o zastupovanie počas MD. Nejedná sa o miesto pre hlavného účtovníka.
Znalosť účtovného SW Pohoda výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Svedomitosť, zodpovednosť, samostatnosť, prívetivosť, presnosť, pracovitosť, emocionálne stabilný, lojálny, flexibilný, príjemný vzhľad, nefajčiar

Tím spoločnosti Horus Trade sro v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov tapiet, závesov, záclon a poťahových materiálov na Slovensku a od roku 2011 aj v Českej republike. Už skoro 30 rokov robíme radosť svojim zákazníkom širokou ponukou sortimentu a profesionalitou pri predaji a realizácií. Sme výhradným dodávateľom svetových značiek ako Vescom, Arte, Omexco, Armani, Cavalli a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2739435  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac