Obchodný zástupca/ Projektový manažér

Horus Trade s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
01.11.2014
800 EUR/mesiac, nástupný plat, po skúšobnej dobe rast + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vyhľadávanie nových, prezentácia noviniek. Vyhľadávanie a koordinácia realizácie zákaziek.

Prac. miesto je vhodné skôr pre kandidátky vzhľadom na sortiment. Prosím nehláste sa pokiaľ nespĺňate čo len jednu podmienku!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Záujem o interiérový dizajn, komunikatívnosť, obchodná zručnosť, skúsený vodič, príjemný vzhľad a vystupovanie

Tím spoločnosti Horus Trade sro v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov tapiet, závesov, záclon a poťahových materiálov na Slovensku a od roku 2011 aj v Českej republike. Už skoro 30 rokov robíme radosť svojim zákazníkom širokou ponukou sortimentu a profesionalitou pri predaji a realizácií. Sme výhradným dodávateľom svetových značiek ako Vescom, Arte, Omexco, Armani, Cavalli a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1875349  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, nástupný plat, po skúšobnej dobe rast + odmeny