Asistent/ka nákupčí/prodejce (možnost profesního růstu!)

Hortim-International, spol. s r.o.

Ksirova 242, 61900 Brno, Slovenská republika, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁTE NOVÉ VÝZVY? CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ ROZVÍJEJÍCÍHO SE TÝMU? JSTE MOTIVOVÁNI A ORIENTOVÁNI NA ÚSPĚCH? JSTE AKČNÍ? POKUD ANO, PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Lokalita: Brno i Praha

Proč pracovat pro nás?

- Nabízíme možnost dalšího profesního růstu (pozice nákupčí/prodejce/vedoucí provozu)
- Nabízíme moderní pracovní prostředí a vybavení
- Nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení
- Nabízíme širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod

Koho hledáme?

- Člověka, který se nebojí komunikovat a jít si pro informace
- Člověka, který má organizační schopnosti a dokáže se rozhodnout
- Člověka, který je schopen komunikovat min. v jednom světovém jazyce
- Člověka, který umí pracovat s PC
- Člověka, který je akční, flexibilní a odolný vůči stresu

Co budete dělat?

- Budete organizovat logistiku
- Budete komunikovat s dodavateli, obchodním týmem, provozem, dopravou
- Budete průběžně připravováni na obchodní pozice
- Budete administrativní podporou nákupčímu/prodejci
- Budete spravovat data v interním systému, zpracovávat reporty

Pokud jste absolventi - zaškolíme Vás!

Informace o náboru

VAŠE ŽIVOTOPISY POSÍLEJTE NA NÍŽE UVEDENÝ EMAIL:

[email protected]

Více informací najdete na: www.hortim.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Hortim-International, s.r.o. je na trhu jedna z největších importérů ovoce a zeleniny, která působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. Hortim-International, s.r.o. je obchodní společnost, která je součástí mezinárodního koncernu Total Produce a zákazníky jsou převážně řetězce a velkoobchodní zákazníci po celé České a Slovenské republice.
ID: 2134763  Dátum zverejnenia: 10.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc