Rozpočtár, prípravár výroby

HORNEX, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné spracovanie rozpočtov vrátane ponukových rozpočtov v procese verejného obstarávania
- komunikácia s dodávateľmi pri spracovaní rozpočtov
- spolupráca pri tvorbe harmonogramu
- zabezpečovanie prípravy stavby, kontrola úplnosti a správnosti podkladov pre výber dodávky
- optimalizácia projektových riešení

- moderné pracovné prostriedky
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- motivujúci sociálny program spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve
- ďalšie zamestnanecké výhody

Životopis v prehľadnej štruktúrovanej forme spolu so sprievodným listom je možné zasielať e-mailom, poštou alebo faxom. V životopise popíšte zrealizované projekty. Vzor štruktúrovaného životopisu je uvedený na našej www. stránke (www.hornex.sk).
V sprievodnom liste je nutné uviesť názov inzerovaného pracovného miesta a súhlas so spracovaním osobných údajov pre našu spoločnosť.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú však zaradení len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

V prípade Vašich otázok nás môžete kontaktovať na uvedených kontaktných adresách, príp. telefónnych číslach.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.4.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, špecializácia na pozemné stavby, ekonomika a riadenie stavebníctva

Počítačové znalosti - používateľ

CENKROS plus - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť plniť úlohy v stanovených termínoch
- zmysel pre detail
- organizačné a komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, vytrvalosť, asertivita
- schopnosť pracovať s citlivými informáciami

Stavebná spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v procese výstavby občianskych, bytových a halových stavieb na slovenskom stavebnom trhu a je zároveň lídrom v oblasti rekonštrukcií historických a pamiatkových stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Agátová 4D
841 01 Bratislava
ID: 475446   Dátum zverejnenia: 21.3.2017