Zamestnanec zákazníckeho servisu, Bratislava Devínska Nová Ves

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z popredných spoločností pôsobiacich v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu s viac než 20 000 zamestnancami v deviatich štátoch Európy.

ODPOVEDAŤ
Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Termín nástupu
01.03.22 alebo dohodou
Od 1 150 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe základná hrubá mzda vo výške 1200 EUR, okrem hrubej mzdy sú vyplávané všetky uvedené benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komunikácia so zákazníkmi, spracovanie objednávok obchodného a neobchodného tovaru, vystavovanie faktúr, sledovanie stavu zákaziek

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde vám výplata nikdy nebude meškať. Okrem ponúkaného platu vám poskytneme aj tieto benefity:
• 6 týždňov dovolenky
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Plne hradené stravenky zamestnávateľom 4,1 EURO alebo príspevok na stravu vo výške 4,1 EURO
• Príspevok na pranie
• Štvrťročné prémie pri splnení podmienok
  • priebežné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
SAP - Základy

výborné komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka,
schopnosť pracovať v tíme a zodpovedný prístup k zvereným úlohám,
čistý register trestov,
užívateľská znalosť práce na PC

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
ID: 2551094  Dátum zverejnenia: 14.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac