Ponuka pre mladých absolventov bez praxe - pomocný pracovník v mäsozávodoch (bez poplatku, vekovo obmedzene 18-21 rokov)

Horizon Meat Services

Miesto práce
EXA 59, 6902 KH Zevenaar, Holandsko
Termín nástupu
v priebehu celeho roka
Mzdové podmienky (brutto)
7.15 eur /hod + nadcasy + 13 plat + 24 plat. dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých ľudí od veku 18-21 rokov na pozíciu "Pomocný pracovník" do mäsozávodov na území Holandska. Prax a jazykové znalosti nie sú potrebné. Ponuka je bez poplatkov priamo holandský zamestnávateľ!

Platové ohodnotenie v súlade holandskou legislatívou.
Zamestnávateľ zabezpečuje:
- bezplatnú registráciu na úradoch (vybavenie osobného čísla tzv. BSN)
- pomoc pri zabezepeční dopravy zo Slovenska
- ubytovanie vo vlastných ubytovniach v okolí miesta práce
- dopravu do práce
-zdravotné poistenie v Holandsku pričom zabezpečíme i tlačivá potrebné pre slovenskú zdravotnú poisťovňu na vystavenie i slovenskej zdravotnej kartičky
- slovensky hovoriaci majster alebo administratívny pracovník priamo na jednotlivých pracoviskách
- slovensky hovoriaci koordinátor k dispozícii priamo v Holandsku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Naši zamestnanci pracujú na rôznych pomocných pozíciách pri spracovaní masa v podnikoch na spracovanie masa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia. Motivácia manuálne pracovať a učiť sa nové zručnosti v medzinárodnom kolektíve.

Personálna agentúra s pôsobením na území Holandska. Umiestňujeme našich zamestnancov v mäsopriemysle a inom potravinárskom priemysle. Počet zamestnancov 2400. Viac ako 10 ročná skúsenosť so zamestnávaním uchádzačov zo Slovenska.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2095657  Dátum zverejnenia: 4.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.15 eur /hod + nadcasy + 13 plat + 24 plat. dovolenky