Vedúca/-i recepcie

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Hotel Granit Smrekovica Horský Rezort, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe pokynov riaditeľa hotela a prevádzkového manažéra zodpovednosť za chod recepcie. Riadenie, organizácia práce a dohľad nad kvalitou práce zamestnancov (recepčná, chyžná, wellnes pracovník).

Spracovanie dochádzky personálu, pracovných výkazov, evidencia dovolenky a náhradného voľna.

Zabezpečuje a podieľa sa na reprezentatívnosti recepcie. Usmerňovanie k zdvorilej a úslužnej komunikácii medzi pracovníkom a klientom. Využíva svoj osobný prístup k hosťom na ovplyvnenie ich spokojnosti, čím sa spolupodieľa na budovaní pozitívneho imidžu zamestnávateľa. Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.

V spolupráci s prevádzkovým manažérom sa aktívne podieľa na oslovení novej klientely, príprave eventov a akcií. Komunikácia s potenciálnou klientelou a príprava, následne zasielanie ponúk.

Spracovanie a aktualizácia rozmiestnenia hostí na izbách, udržovanie a zvyšovanie kvality poskytovaných služieb recepcie a chyžných v súlade so štandardmi hotela.

Samostatný výkon činnosti v starostlivosti o hotelových a ubytovaných klientov. Poskytovanie služieb pre hostí, predaj ubytovacích a doplnkových služieb.

Evidencia a rezervácia pobytov. Registrácia hostí, od – ubytovanie hostí, vystavovanie a kontrola hotelových účtov.

Administratíva spojená s chodom recepcie. Evidencia prichádzajúcej a odosielanej pošty.

Vedenie predpísanej evidencie. Vedenie pokladne, vykonávanie hotovostných a bezhotovostných platieb.

Vyhotovovanie podkladov k štatistickým zisťovaniam.

Strava zabezpečená zamestnávateľom za symbolickú úhradu.

Doprava z Podsuchej na Smrekovicu je zabezpečená zamestnávateľom.

Po odpracovaní skúšobnej doby nárok na benefity zo systému odmeňovania:

(nepravidelné odmeny, výmenné rekreácie, multisportkarta, príspevok zamestnávateľa na III.pilier DDS).

Hotel Granit Smrekovica príjme s nástupom ihneď vedúcu/vedúceho recepcie. Očakávame milý prístup a prax na obdobnej pozícii v hotelierstve. Ponúkame 8-hodinový pracovný čas Pondelok-Piatok.
Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na pracovný pohovor len vybraných uchádzačov/uchádzačky o prácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Hores (hotelový systém) - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

recepcia

Počet rokov praxe

3

Ochota prevziať zodpovednosť a schopnosť viesť malý pracovný kolektív.

Výborné komunikačné znalosti.

Spoľahlivosť.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Blašková
Tel.: +421915841886
E-mail: poslať životopis
ID: 4797831  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac