Kuchár, kuchárka

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Teplická 81, okres Piešťany
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zariadenia v príjemnom prostredí Piešťan príjmeme do trvalého pracovného pomeru zamestnanca, ktorý bude pre zamestnávateľa vykonávať práce spočívajúce vo výrobe technologicky náročných teplých jedál alebo špecialít studenej kuchyne s prípadným využitím veľkokapacitných programovo riadených kuchynských strojov. Ponúkame možnosť osobného rozvoja.

Vlastný a motivujúci sociálny program.
Možnosť osobného rozvoja.
Príspevok zamestnávateľa na DDP.
Možnosť poskytnutia ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopis na mailovú adresu:
[email protected]
Príďte nám pomôcť udržať naše heslo, ktoré sa snažíme budovať v prostredí našej firmy pre naších klientov a znie: "Váš domov mimo domova". Uvedený plat je nástupný a brutto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár - čašník

Počet rokov praxe

2

Očakávame kreativitu a nápaditosť v prinášaní nových podnetov na zlepšenie poskytovaných služieb, zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať v kolektíve.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2562124  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700