Šéfkuchár

HOREZZA, a.s.

-, 059 83 Nová Polianka, Košický kraj, okres Ružomberok, okres Piešťany, okres Poprad, okres Michalovce
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat je 1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca pri zodpovednosti za chod kuchyne.
Spolupráca pri zostavovaní, vylepšovaní a pravidelnom obmieňaní jedálneho lístka.
Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál.
Príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál.
Zodpovedá za riadnu prípravu jedál z hľadiska kvality, množstva a termínov pri dodržaní stanovených technologických postupov, postupov pri výrobe jedál, vedie predpísanú evidenciu, hospodári s potravinami.
Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.
Výhodou je ovládanie prípravy diétnej stravy.

Možnosť poskytnutia ubytovania.
Práca v zariadeniach poskytujúcich služby pre klientov.
Príležitosť na osobný rozvoj a prácu v príjemnom prostredí.
Sociálny program pre zamestnancov spoločnosti HOREZZA, a.s..

Pozíciu šéfkuchára/- rky hľadáme pre všetky naše prevádzky spoločnosti HOREZZA, a.s.:
- Horský hotel Granit Smrekovica,
- Hotel Granit Zemplínska Šírava,
- Hotel Granit Piešťany, Kúpeľný ústav F.E.Scherera,
- Horský hotel a klimatické kúpele Tatranské Zruby,
- Nemocnica Granit - VÚCHP Nová Polianka.
Svoje motivačné listy a životopisy môžete zasielať na personálne oddelenie:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár/čašník, Hotelová škola

Počet rokov praxe

5

Vyučenie v odbore.
Očakávame kreativitu a nápaditosť v prinášaní nových podnetov na zlepšenie poskytovaných služieb, zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať v kolektíve a skúsenosti vo vedení a motivovaní ľudí.
Vhodné je predložiť referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2135290  Dátum zverejnenia: 10.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat je 1000 EUR