Logistický manažér - Madunice

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Kostolanská 1, 922 42 Madunice, Trnavský kraj, Hlohovec
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
- schopnosť riadiť logistický proces s veľkým kolektívom pracovníkov,
- zodpovedajúce manažérske schopnosti,
- analytické a procesné myslenie,
- znalosť AJ či NJ na výbornej úrovni, schopnosť absolvovať časť prijímacieho pohovoru v cudzom jazyku,
- ukončené VŠ vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s praxou v logistike,
- maximálne pracovné nasadenie, flexibilitu, znalosť SAP výhodou.

Ponúkame:
- zamestnanie v modernej expandujúcej spoločnosti,
- manažérsku pozíciu s patričnou zodpovednosťou a právomocami,
- motivačné ohodnotenie a rast podľa dosiahnutých výsledkov.

Źivotopis spolu s motivačným listom a súhlasom o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

tímový hráč, empatický, skúsenosti s riadením väčšieho počtu ľudí

Rodinná firma, založená v roku 1992. Prirodzeným rastom a tvorbou vlastného know-how sa spoločnosť HOPI stala jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Aktívnou logistikou reaguje na požiadavky trhu so silným dôrazom na environmentálne orientovaný prístup. Od roku 2000 pôsobí spoločnosť HOPI taktiež na Slovensku a v roku 2004 došlo k založeniu dcérskej spoločnosti v Maďarsku a od roku 2012 v Poľsku a Rumunsku. Naším hlavným poslaním je poskytovanie komplexnej logistickej služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
902 01 Pezinok
ID: 648949   Dátum zverejnenia: 16.10.2016