Akvizičný manažér

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacK mzde prislúchajú kvartálne odmeny, ich výška bude upresnená na pracovnom pohovore. Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Iniciuje stretnutia s potenciálnymi zákazníkmi vo zverenej oblasti. Rozvíja dôveryhodné vzťahy s portfóliom veľkých klientov, aby sa zaistila ich spokojnosť a starostlivosť. Rozširuje vzťahy/business s existujúcimi zákazníkmi neustálym navrhovaním riešení, ktoré spĺňajú ciele. Slúži ako jeden zo spojovacích článkov medzi kľúčovými zákazníkmi a internými tímami. Aktívne rieši všetky problémy, ktorým čelia zákazníci a zaoberá sa sťažnosťami tak, že navrhuje riešenie, aby sa v budúcnosti problémy eliminovali. Zohráva neoddeliteľnú úlohu pri vytváraní nových obchodov, ktoré sa premenia na dlhodobé vzťahy. Pripravuje pravidelné správy o pridelených zákazníkoch, ako aj prognózy a analýzy k interným a externým stretnutiam. Spolupracuje s partnermi pri realizácii projektov, ktorí podporujú ciele HOPI SK. Spravuje vzťahy s klientmi, ktoré prevyšujú spokojnosť klienta. Zodpovedá za udržiavanie štandardov kvality a najlepších postupov. Zabezpečuje, aby všetky vyvinuté riešenia a nástroje boli škálovateľné a udržateľné.

- motivačné odmeňovanie
- stabilná rodinná spoločnosť
- firemné podujatia
- školenia na rozvoj komunikačných a manažérskych zručností

Ďakujeme vopred za prejavený záujem, no kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- znalosť dodávateľského reťazca zákazníka
- skúsenosti z logistiky/ dopravy
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- komunikačné zručnosti
- proaktívny prístup

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Kunochová
E-mail: poslať životopis
ID: 4787826  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac