Finančný controlling

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Kostolanská 1, 922 42 Madunice, Trnavský kraj, Hlohovec
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie mesačných controllingových uzávierok
- kontrola účtovania, alokácia nákladov, analýza odchyliek
- zodpovednosť za sledovanie a analýzu nákladov a výnosov
- krátkodobé a dlhodobé plánovanie, forecasting
- zodpovednosť za prípravu a a sledovanie rozpočtu
- podieľanie sa na mesačných reportoch
- konsolidácia vstupov
- pravidelný finančný reporting

profesijný rozvoj prostredníctvom interných aj externých tréningov a školení, jazykové kurzy, primerané platové ohodnotenie, flexibilný pracovný čas, zázemie silnej a stabilnej rodinnej firmy, mobilný telefón, notebook

Źivotopis spolu s motivačným listom a súhlasom o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

pozornosť, precíznosť, analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre datail

Rodinná firma, založená v roku 1992. Prirodzeným rastom a tvorbou vlastného know-how sa spoločnosť HOPI stala jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Aktívnou logistikou reaguje na požiadavky trhu so silným dôrazom na environmentálne orientovaný prístup. Od roku 2000 pôsobí spoločnosť HOPI taktiež na Slovensku a v roku 2004 došlo k založeniu dcérskej spoločnosti v Maďarsku a od roku 2012 v Poľsku a Rumunsku. Naším hlavným poslaním je poskytovanie komplexnej logistickej služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
902 01 Pezinok
ID: 2705479   Dátum zverejnenia: 4.11.2016