Zmenový majster

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 4416/18, Senec
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, kontrola a dodržiavanie procesov a pracovných postupov v sklade
Personálna koordinácia a organizácia prevádzky
Kontrola činnosti pracovníkov
Dohľad nad kvalitou práce na operatívnej úrovni
Komunikácia medzi administratívou skladu a operatívou
Riadenie sa pokynmi log.manažéra

Motivujúce mzdové ohodnotenie
Mladý a dynamický kolektív
Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
Práca pre nového zákazníka v novej časti skladu

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na pracask@hopi.sk. Na základe množstva žiadostí o prácu sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Znalosť prostredia skladu
Prax v riadení skladového kolektívu pracovníkov
Organizačné schopnosti
Komunikačné zručnosti s ľuďmi
Starostlivosť
Presnosť
Spoľahlivosť
Odolnosť voči stresu
Tímový hráč

Rodinná firma, založená v roku 1992. Prirodzeným rastom a tvorbou vlastného know-how sa spoločnosť HOPI stala jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Aktívnou logistikou reaguje na požiadavky trhu so silným dôrazom na environmentálne orientovaný prístup. Od roku 2000 pôsobí spoločnosť HOPI taktiež na Slovensku a v roku 2004 došlo k založeniu dcérskej spoločnosti v Maďarsku a od roku 2012 v Poľsku a Rumunsku. Naším hlavným poslaním je poskytovanie komplexnej logistickej služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Ráczová
Tel.: 0902943934
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2668918   Dátum zverejnenia: 11.11.2016