Leader logistických a skladových operácií v SAPe SC / WMS operátor

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
810+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná logistická spoločnosť HOPI SK s pôsobnosťou na území piatich štátov EU vzhľadom na rozširovanie svojich aktivít hľadá vhodných kandidátov/kandidátky na pozíciu -
Leader logistických a skladových operácií v SAPe = WMS operátor
Pracovná náplň:
Práca so skladovým systémom SAP, podpora užívateľov systému SAP, preklápanie, monitor krátenia, sledovanie vychystávania a udávanie priorít pre vychystávanie, napravovanie rozdielov a riešenie prevádzkových problémov v systéme SAP. Spracovanie reportov a podkladov zo systému, analyzuje dáta podľa požiadaviek nadriadeného a zasiela pravidelné reporty. Dodržuje stanovené časové limity z hľadiska zachovania kontinuity procesu. Pri zistení chýb v systéme ihneď informuje nadriadeného pracovníka. Podieľa sa na priebežných a hlavných inventúrach. Dodržiava interné smernice, nariadenia, pracovné postupy a príkazy, ISO normy, normu IFS - Logistic a HACCP podľa IMS.

Ponúkame:
- prácu na trvalý pracovný úväzok
- možnosť ďalšieho odborného rastu v SAP
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zásadné rozšírenie logistických znalostí
- stabilné zázemie exspandujucej firmy v príjemnom prostredí a spoločnosti otvorených a schopných ľudí.

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Na základe množstva žiadostí o prácu, sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Základnú znalosť logistických procesov,
znalosti z oblasti IT, tímového ducha,
analytické a procesné myslenie,
komunikatívnosť, flexibilitu, profesionálne jednanie a vystupovanie,
zodpovednosť a schopnosť pracovať samostatne aj v tíme,
výhodou uchádzača sú skúsenosti zo systémom SAP .

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2411295  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810+