Obchodný reprezentant

HOPI SK s.r.o.

Madunice, Senec, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná logistická spoločnosť HOPI SK s pôsobnosťou na území piatich štátov EU hľadá vhodných uchádzačov na pozíciu -
Obchodný reprezentant.
Pracovná náplň:
Rozvoj a starostlivosť o obchodnú spoluprácu s existujúcimi zákazníkmi,
oslovenie nových potenciálnych zákazníkov v spolupráci s obchodným riaditeľom,
nadviazanie dlhodobých partnerstiev so zákazníkmi,
zabezpečenie, aby boli obchodné výsledky v súlade s cieľmi spoločnosti,
zodpovednosť za dosiahnutie podnikateľských zámerov.
Úspešný kandidát/ka bude realizovať nákup a predaj v oblasti FMCG
- Navštevovanie klientov a starostlivosť o klientov,
- Odborný nákup a predaj produktov,
- Cenotvorba, dohadovanie zmluvných podmienok,
- Zadávanie zákaziek,
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod).

Ponúkame manažérsku pozíciu v perspektívnej logisticko-obchodnej spoločnosti,
právomoci, zodpovednosť a zabezpečenie zodpovedajúce danej pozícii,
dvojzložkové mzdové ohodnotenie zohľadňujúce ekonomické výsledky.

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected].
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

FMCG, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Orientácia na zákazníka a proaktívny prístup.
Zameranie na výsledky a strategické plánovanie.
Výborné komunikačné a obchodné zručnosti.
Skúsenosť s FMCG oblasťou, pokročilá znalosť AJ,schopnosť absolvovať časť výberového konania v cudzom jazyku,
nadštandardné organizačné,
prezentačné a komunikačné schopnosti,
vysoká miera samostatnosti a silná a charizmatická osobnosť.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2160582  Dátum zverejnenia: 29.6.2015