Transport Project Manager

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice, okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná logistická spoločnosť HOPI s pôsobnosťou na území troch štátov EU hľadá vhodných uchádzačov na pozíciu :
Pracovisko : Madunice , Senec
Pracovná náplň:
zodpovednosť za komplexné projektové riadenie dopravy HOPI SK,
zodpovednosť za tvorbu
a priebežnú kontrolu nastaveného plánu,
reportovanie vedeniu spoločnosti,
zodpovednosť za servisnú úroveň dopravnej služby,
riadenie a motivácia pracovného kolektívu dopravy spoločnosti HOPI SK.

Ponúkame:
manažérsku pozíciu v perspektívnej logisticko-dopravnej spoločnosti,
právomoci, zodpovednosť a zabezpečenie zodpovedajúce danej pozícii,
dvojzložkové mzdové ohodnotenie zohľadňujúce ekonomické výsledky.

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Na základe množstva žiadostí o prácu, sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika a doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame :
VŠ vzdelanie (v prípade dlhodobej praxe na obdobnej pozície SŠ) prax min. 3 roky,
znalosti a skúsenosti s riadením väčšieho kolektívu zamestnancov,
vodičský preukaz skupiny B
znalosť práce na PC /SAP prednosťou/,
pokročilá znalosť AJ absolvovať časť výberového konania v cudzom jazyku,
nadštandardné organizačné,
prezentačné a komunikačné schopnosti,
silná a charizmatická osobnosť, vysoká miera samostatnosti,
potenciál pre vedenie pracovného tímu,
manažérske schopnosti flexibilita, odolnosť voči stresu.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1939823  Dátum zverejnenia: 26.11.2014