Administratívny pracovník/čka skladu CSO

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
Zodpovednosť za agendu spojenú s evidenciou a tokom dokumentov/dodacích listov a staziek,
komunikácia s ostatnými prevádzkami a partnermi HOPI,
zodpovednosť za správne účtovanie príjmov dokumentácie.

Ponúkame:
Mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkonnosť,
zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
prácu v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky,
možnosť profesného rastu schopným pracovníkom.

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Na základe množstva žiadostí o prácu, sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skladové procesy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
SAP - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
-SŠ, dobrú znalosť práce s PC Excel (skúsenosti so SAP výhodou),
-prax v administratíve,
-flexibilitu a zodpovednosť,
trpezlivosť zmysel pre detail,
prax v logistike výhodou,
vlastné auto výhodou - dochádzanie do logistického centra.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1573188  Dátum zverejnenia: 9.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou