Vedúci skladu

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Senec

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkame:
Zamestnanie v modernej expandujúcej spoločnosti,
zodpovednú vedúcu pozíciu s patričnou zodpovednosťou a právomocami,
motivačné mzdové ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Pokiaľ by ste sa radi stali zamestnancami firmy Hopi, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom, súhlasom so spracovaním osobných údajov a referenciami.Po absolvovaní osobného pohovoru Vám radi ponúkneme zodpovedajúcu pracovnú pozíciu, prípadne pracovné uplatnenie u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
Schopnosť riadiť samostatný logistický proces s veľkým kolektívom skladových pracovníkov,
zodpovedajúce manažérske znalosti a schopnosti,
prirodzená autorita,
ukončené stredoškolské vzdelanie s doloženou praxou v skladovej logistike,
maximálne pracovné nasadenie a flexibilitu, znalosť práce s PC, znalosť SAP výhodou,
odolnosť voči stresu, vodičský preukaz skupiny B.

Rodinná firma, založená v roku 1992. Prirodzeným rastom a tvorbou vlastného know-how sa spoločnosť HOPI stala jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Aktívnou logistikou reaguje na požiadavky trhu so silným dôrazom na environmentálne orientovaný prístup. Od roku 2000 pôsobí spoločnosť HOPI taktiež na Slovensku a v roku 2004 došlo k založeniu dcérskej spoločnosti v Maďarsku a od roku 2012 v Poľsku a Rumunsku. Naším hlavným poslaním je poskytovanie komplexnej logistickej služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská 83
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Ráczová
Tel.: 0902943934
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1362983   Dátum zverejnenia: 23.11.2016