Asistentka riaditeľa

HOOK, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobnú asistenku riaditeľa s manažérskými schopnosťami a samostatným kreatívnym myslením. Jej úlohou bude spolupracovať na projektoch firmy pod vedením riaditeľa, spravovať office, zabezpečovať poštovú agendu, synchronizovať časovo jednotlivé oddelenia a pod.

Pravidelný plat bez výpadkov, telefón, počítač, náklady potrebné pre prácu, 13. plat, príjemné pracovné prostredie, výborný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl: 2
Kontaktujte nás: e-mailom
Zasielajte: životopis s aktuálnou fotografiou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, príjemná komunikácia cez telefón, dokonalé ovládanie slovenského jazyka.

Firma HOOK s. r. o. vznikla v r. 2002 s cieľom podnikania v gastronómii, a hneď od začiatku rozbehla projekt rýchleho občerstvenia tzv. fast foodov.
Aktuálne prevádzkujeme 4 fast foodové prevádzky na Slovensku.
V roku 2009 sme sa medzi prvými zapojili do Európskeho projektu pre podporu zdravia detí – Školský program. V súčasnosti patríme k jedným z najväčších a najspoľahlivejších dodávateľov čerstvého ovocia, zeleniny a ovocných štiav do vyše 700 materských a základných škôl na území Košického, Prešovského a Banskobystrického kraja.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Huščava
E-mail: poslať životopis
ID: 4832065  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac