Logistik/Skladník

HOOK, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná práca v sklade,
- manipulácia s tovarom,
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
- práca so softvérom POHODA
- príprava tovaru podľa objednávok

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj profesijný životopis a motivačný list na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:

"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Hook s.r.o. so spracovávaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor logistika výhodou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

organizačné schopnosti, entuziazmus do práce, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť

podmienkou je : platný preukaz na VZV
vlastné auto je výhodou

Firma HOOK s. r. o. vznikla v r. 2002 s cieľom podnikania v gastronómii, a hneď od začiatku rozbehla projekt rýchleho občerstvenia tzv. fast foodov.
Aktuálne prevádzkujeme 4 fast foodové prevádzky na Slovensku.
V roku 2009 sme sa medzi prvými zapojili do Európskeho projektu pre podporu zdravia detí – Školský program. V súčasnosti patríme k jedným z najväčších a najspoľahlivejších dodávateľov čerstvého ovocia, zeleniny a ovocných štiav do vyše 700 materských a základných škôl na území Košického, Prešovského a Banskobystrického kraja.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1935002  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou