Key account manager pre retail

HOOK, s.r.o.

Miesto práce
Sídlo firmy: Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1000 - 2000 EUR/mesiac, Detaily upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dostať na trh výrobky nealko nápojového charakteru ( v danom úzkom segmente zatiaľ malá konkurencia)
Komunikácia s reťazcami a budovanie vzťahov s nimi.
Vyjednávanie obchodných podmienok a uzatváranie zmlúv.
Zodpovednosť za príslušnú legislatívu.
Postaviť a viesť odd. account managerov pre celé Slovensko.

Základné pracovné prostriedky podľa potreby ( auto, tel,notebook)
Budú upresnené na osobnom pohovore.

Rovnaké podmienky platia aj pre uchádzačov z Českej republiky, keďže súbežne sa bude jednať o distribúciu pre obe krajiny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Samostatné rozhodovanie
- bezproblémové cestovanie
- zručnosť pri vyjednávaní podmienok
- komunikatívnosť

Firma HOOK s. r. o. vznikla v r. 2002 s cieľom podnikania v gastronómii, a hneď od začiatku rozbehla projekt rýchleho občerstvenia tzv. fast foodov.
Aktuálne prevádzkujeme 4 fast foodové prevádzky na Slovensku.
V roku 2009 sme sa medzi prvými zapojili do Európskeho projektu pre podporu zdravia detí – Školský program. V súčasnosti patríme k jedným z najväčších a najspoľahlivejších dodávateľov čerstvého ovocia, zeleniny a ovocných štiav do vyše 700 materských a základných škôl na území Košického, Prešovského a Banskobystrického kraja.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1886010  Dátum zverejnenia: 1.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac, Detaily upresnené na osobnom pohovore