Developer mobilních aplikací (Android, iOS, Windows Phone)

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí týmu, který pracuje na vývoji aplikací pro špičky automobilového průmyslu? Právě hledáme nové kolegy do týmu mobilního vývoje.

Co vás čeká

Vývoj mobilních aplikací na zakázku se zaměřením zaměření na automotive a výrobní systémy.

Vaše zodpovědnost bude zejména za návhr řešení a architektury, technické konzultace týkající se dané platformy, sdílední znalostí s ostatními vývojáři v týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít

Zkušennost s vývojem na dané platformě alespoň 2 roky. Očekáváme také samostatnost a ochotu učit se novým věcem.

Co vám můžeme nabídnout

Náš kolektiv je velmi přátelský, rádi se potkáváme i mimo pracovní dobu, což mluví za vše.

Nabídneme Vám standardní benefity, kterými jsou 5 týdnů dovolené, stravenkya dárkové poukazy. Je třeba myslet i do budoucna - takže příspěvky na penzijní či životní pojištění jsou samozřejmostí. Myslíme i na Váš rozvoj, proto v našich benefitech naleznete i jazykové kurzy a další možnosti rozvoje.

Smlouvu na dobu neurčitou.

Příspěvek na přestěhování do ČR.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2966803  Dátum zverejnenia: 8.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.