Kontrolór kvality

Honeywell, spol. s r.o.

Nam.Dr.A.Schweitzera, 91601 Stará Turá, Trenčiansky kraj, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Senica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Čo je náplňou práce?

* Kontrola a skúšky materiálov, ich podskupín a hotových výrobkov podľa definovaných kritérií
* Pravidelná kontrola meraní podľa plánov kvality
* Vyhodnotenie zhodného / nezhodného (chybného) materiálu, podskupiny, dielca
* Zodpovednosť za správne označenie stavu po kontrole a skúškach
* Schvaľovanie a uvoľňovanie hotových výrobkov
* Nemusíte sa báť, všetko Vás naučíme a na pozíciu Vás dôkladne zaškolíme.

Ponúkame Vám
* Práca v 1 zmennej prevádzke
* Príjemné a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus, príplatky za zmennosť, príplatok za prácu cez víkend
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske alebo elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Base - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania
* Prax na obdobnej pozícii vítaná, nie však podmienkou
* Skúsenosť s operačným systémom SAP vítaná
* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Chuť učiť sa novým veciam
* Samostatnosť, precíznosť, tímový hráč

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3168407  Dátum zverejnenia: 23.8.2017