Trainee program vo výrobnom závode - engineering - Honeywell

Honeywell, spol. s r.o.

Elster, Stará Turá, Nám. Dr. A. Schweitzera 194, Trenčiansky kraj, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolventom VŠ (max. 1r od ukončenia VŠ vzdelania) alebo končíte štúdium na VŠ tento rok? Máte záujem o zaujímavú pracovnú príležitosť? Ide o pozíciu IBA pre absolventov, ktorí u nás môžu naštartovať svoju kariéru a naučiť sa fungovať v korporátnom prostredí americkej spoločnosti Honeywell (bývalý Elster-Stará Turá)

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
*distribúcia a spracovávanie technologickej dokumentácie,
*bežná údržba technologických zariadení, montážnych prípravkov,
*nastavovanie zariadení, úprava/optimalizácia pracovísk,
*overovanie pripravenosti výroby na výrobu nových výrobkov,
*školenia alebo preškolovania pracovníkov,
*tvorba pracovných inštrukcií,
*vykonávať analýzy vzniknutých problémov vo výrobe a následné prijímanie opatrení,
*zabezpečenie neustáleho zlepšovania vo výrobnom procese.

Miesto výkonu - Stará Turá- Honeywell (bývalý Elster) - oblasť výroby priemyselných vodomerov.

*Pružná pracovná doba.
*Príspevok na stravovanie.
*Dochádzkový bonus.
*13. plat.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*VŠ vzdelanie – strojárske alebo technické zameranie.
* Práca s MS Office.
*AutoCAD-výhodou.
*ANJ na komunikatívnej úrovni-komunikácia so zahraničnými návštevami, čítanie tech. dokumentácie.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2922784  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou