SK / EN

Staffing Specialista vo výrobnom závode - nábor pracovníkov – Honeywell – Elster Stará Turá - Stará Turá - Elster

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne do našeho Staffing-HR oddelenia vo spoločnosti Honeywell - Elster Stará Turá hľadáme kolegu, ktorý by sa stal trvalou súčasťou našej spoločnosti. Sme dynamicky rastúca výroba, s výborným zázemím a kolektívom, ponúkame stabilné prostredie, ako aj možnosť profesionálne rásť v medzinárodnej firme a vybudovať si tak úspešnú kariéru.

Ako Recruiter budete zodpovedný za celý proces náboru zamestnanca od prevzatia požiadavky na vytvorenie pracovného miesta, až po akceptáciu ponuky kandidátom.

Konkrétne Vaše denné úlohy budú zahŕňať:
• Vytváranie inzercie, príprava kampaní
• Komunikácia s kandidátmi, preselekcia životopisov, vedenie osobných pohovorov, Assessment centra
• Mapovanie pracovného trhu, priame oslovovanie kandidátov,
• Pomoc pri tvorení stratégie náboru pre závod,
• Talent management a účasť na job fairoch, reprezentácia spoločnosti,
• Reporting, vedenie databázy.

Túto pozíciu obsadzujeme so zameraním na operátorov, do budúcna budete zodpovedat aj za nábor dalších pozíc.

• VŠ vzdelanie,
• Predchádzajúca skúsenosť s náborom zamestnancov pre výrobu v rozsahu min. 1 rok,
• Základná technická orientácia v produkčnom prostredí je výhodou
• Pozitívne myslenie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie,
• Príjemná, priateľská osobnost, orientácia na ľudí,
• Analytické myslenie, schopnosť rýchlo reagovať,
• Pokročilá znalosť anglického jazyka.

plný úväzok

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Recruiting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Stará Turá - Elster
Spoločnosť Elster sa stala súčasťou koncernu Honeywell v roku 2015 na základe celosvetovej akvizície. Závod v Starej Turej má dnes okolo 600 zamestnancov. Zaraďuje sa medzi najväčších výrobcov meracích zariadení, plynomerov a vodomerov, v strednej a východnej Európe. Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov na globálnej úrovni, nielen na Slovensku. Výrobky dokazujú svoju dobrú kvalitu v ťažkých klimatických podmienkach - boli použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.

Kontakt
Honeywell - Elster
Petra Otýpková
Námestie Dr. A. Schweitzera, 194 194/1
916 01 Stará Turá
Česká republika
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826322   Dátum zverejnenia: 24.11.2016