Procesny inžinier

Honeywell, spol. s r.o.

Nám. Dr. A. Schweitzera 194, 91601 Stará Turá, Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* budete pracovať na oddelení, ktoré podporuje výrobný segment zameraný na výrobu plynomerov
* aktívne spolupracovať s výrobou pri riešení problémov vo výrobe
* riešiť úlohy spojené s riešením problémov s dodávateľmi
pripravovať dokumentáciu a pracovné inštrukcie pri zavádzaní nových výrobkov do výroby (NPI)
* zodpovednost za kaizeny pri vyrobe reg. tl plynu a membranovych plynomeru
GAS smart energy – pokryva jak regulatory tlaku plynu, tak membranove plynomery

* flexibilná pracovná doba
* každoročné prehodnocovanie platu s dôrazom na aktivitu a flexibilitu zamestnanca
* príspevok na šport a kultúru
* možnosť odborného i kariérneho rastu
* práca vo veľkej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru v strojárskom alebo elektrotechnickom odbore
* prax v strojárenskej výrobe na pozícii procesného inženiera, testovacieho inženiera alebo výrobného inženiera uvítame, ale tešíme sa aj na absolventov
* angličtina na komunikatívnej úrovni

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2823818  Dátum zverejnenia: 5.5.2017