Procesný inžinier - výrobný závod

Honeywell, spol. s r.o.

Nitrianska cesta 503/60, 958 01 Partizánske, Trenčiansky kraj, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovali ste na podobnej pozícií v minulosti? Orientujete sa na výrobné prostredie? Neváhajte reagovať na našu pracovnú ponuku! Budete mať možnosť rozšíriť si svoje obzory a rásť v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na ceste neustáleho zlepšovania a dosahovania cieľov podľa štandardov Honeywell.

Na pozícií Procesný inžinier bude náplňou Vašej práce:
*vytvárať procesy štandardizovanej práce pre výrobné linky,
*vytvárať normy spotreby času a vypracovávať snímky pracovného dňa a operácií,
*podporovať projekty najmä v oblasti štíhlej výroby a využívať nástroje LEAN (Poka Yoke, Kaizen, Vizuálny manažment),
*vykonávať rozbory pracovných metód a využitia pracovného času a navrhovať opatrenia na ich zlepšenie.

Pracovný čas je pružný, od 8:00 do 16:30 hod.

*Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou (neustále zlepšujeme naše procesy pomocou Lean & Six Sigma procesu).
*U nás máte istotu stáleho príjmu.
*Otvoríme Vám dvere pre odborný a kariérny rast.
*Dostanete jeden plat navyše - 13. plat.
*Stravovanie máte zabezpečené priamo na pracovisku - príspevok nad rámec zákona.
*Príspevok na dopravu do práce až do výšky 60%.
*Možnosť využiť náš bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajniach, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky).
*Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.
*Pracovná zmluva na dobu neurčitú priamo so spoločnosťou Honeywell.
*Vecné odmeny za Vaše nápady na zlepšenie výrobných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Analytické a technické myslenie.
*Komunikatívnosť, prezentačné schopnosti a príjemné vystupovanie.
*Zmysel pre detail a orientácia na zákazníka.
*Skúsenosť aspoň 2 roky.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2681695  Dátum zverejnenia: 18.4.2017