SK / EN

Technik Údržby- FANUC PLC/ CNC programátor - Prešov – Honeywell Turbo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za každodenné činnosti údržby a jej postupov
• Korektívna, prediktívna, preventívna údržba
• Podávať zlepšujúce návrhy a nápady
• Denné mítingy pre štandardizovanú prácu
• Rýchle a efektívne riešenie problémov
• Rieši problémy na výrobných strojoch a elektrických zariadeniach
• Pripája/odpája/napája výrobné zariadenia

Pozícia je vhodná aj pre absolventov! (prax VÝHODOU)

pracovná doba: 4-zmenná prevádzka

• Základná znalosť FANUC princípov
• Záujem o nové technológie
• Základná znalosť PLC princípov = VÝHODOU
• Ochota pracovať na zmeny
• Odborná spôsobilosť, platná vyhláška Z.z. paragraf 21 (alebo 22, 23, 24) = VÝHODOU
• Tímový hráč
• Anglický jazyk = VÝHODOU
• Záujem o automatizáciu, roboty, CNC stroje

Iné výhody

Čo u nás nájdete:

• Pracovná zmluva je PRIAMO pod spoločnosťou Honeywell
• Stabilnú prácu, výplatu každý mesiac včas
• Príspevok do 3. dochodkového piliera a tiež príspevok na dopravu
• Dotované stravovanie nad ramec Zákonníka práce vo vlastnej jedálni
• Čisté a bezpečné pracovné prostredie v klimatizovanej hale
• Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii
• Možnosť sa vypracovať na iné pozície vo výrobe
• Kariérny, osobnostný rozvoj

Termín nástupu

Ihneď

plný úväzok

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Prešov – Honeywell Turbo
Honeywell Turbo je súčasťou divízie Honeywell Transportation Systems, ktorá pracuje na zvyšovaní výkonu a účinnosti automobilov prostredníctvom najmodernejších technológií, celosvetovo uznávaných značiek a globálnych riešení na mieru pre svojich automobilových zákazníkov po celom svete. Pod značkou Garett® dodávame svoje výrobky popredným celosvetovým výrobcom motorov a automobilov. Medzi našich zákazníkov patria napríklad BMW, Volkswagen, Volvo, Mercedes, Audi, Peugeot, Bosch, Caterpillar, Renault, Daimler Chrysler, Ford, General Motors, Honda, Nissan a Škoda.

Staňte sa ešte dnes súčasťou Honeywell tímu a naštartujte svoju kariéru. Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, zaujímate sa o svet automobilového priemyslu, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho špičkového tímu, tak neváhajte a urobte prvý krok zaslaním Vašeho životopisu. Honeywell prináša vyšší výkon pre Vašu kariéru.

Kontakt
Honeywell Turbo s.r.o.
Sona Cibulkova
Záborské 515
08253 Záborské
Slovensko
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2378792   Dátum zverejnenia: 6.12.2016