Výroba osobných ochranných pracovných prostriedkov

Honeywell, spol. s r.o.

Nitrianska cesta 503/60, 958 01 Partizánske, okres Partizánske
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti? Možno je táto pozícia práve pre Vás. Hľadáme kolegu do výroby bezpečnostných okuliarov a zváračských prilieb.
Náplňou Vašej práce bude:
* príprava prilieb a namáčanie do latexu (chemický proces, ),
* obsluha razičiek, sekacích strojov,
* dodržiavanie technologických postupov, procesov a noriem,
* montážne a iné ručné práce.

Ide o prácu prevažne na 1 zmenu. Nejde o pasovú výrobu. Nutnosť používať OOPP+respirátor.

*Stabilná práca, výplata každý mesiac včas a k tomu bonusy za výkon a kvalitu.
*Príspevok do 3. dôchodkového piliera a tiež príspevok na dopravu do výšky až 60%.
*Stravovanie vo vlastnej jedálni –raňajky, obedy, desiaty. Obed je u nás za 0,85 EUR.
*Bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajní, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky).
*Pracovná zmluva s Honeywell.
*Čisté a bezpečné pracovné prostredie.
*Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii.
*Možnosť vypracovať sa na iné pozície vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ vzdelanie je výhodou.
*Očakávame zodpovedný prístup k práci.
*Manuálna zručnosť.
*Osobnosť orientovaná na detail.
*Vyžadujeme časovú flexibilitu (práca vo viaczmennej prevádzke).
*Prax nie je nutná - radi Vás zaučíme v našich tréningových centrách.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2165770  Dátum zverejnenia: 15.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené pri osobnom stretnutí.