Supervízor vo výrobe! Rozširujeme tímy

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Záborské 515, 08253, okres Prešov
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie celého chodu zverenej smeny (nastavuje KPI, sleduje dodržiavanie 5S a výrobného postupu, vedie denné mítingy a pod.)
• Zodpovednosť za výrobu v požadovanom množstve a kvalite
• Motivuje tím k dosiahnutiu, čo najlepších výsledkov
• Zabezpečuje neustále zlepšovanie výrobného procesu a podporuje tím k podávaniu zlepšovacích návrhov
• Implementuje a ďalej rozvíja moderné výrobné nástroje (5S, 5Why apod.)
• Rieši vzniknuté technické problémy vo výrobe (samostatne alebo za pomoci údržby, kvality, procesného inžinieringu a pod.)
• Pravidelný denný reporting
• Každodenná evidencia dochádzky
• Práca v 3-zmennej prevádzke

Čo u nás nájdete:

• Pracovná zmluva je PRIAMO pod spoločnosťou Honeywell
• Stabilnú prácu, výplatu každý mesiac včas
• Príspevok do 3. dochodkového piliera a tiež príspevok na dopravu
• Dotované stravovanie nad ramec Zákonníka práce vo vlastnej jedálni
• Čisté a bezpečné pracovné prostredie v klimatizovanej hale
• Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti
• Možnosť sa vypracovať na iné pozície vo výrobe
• Kariérny, osobnostný rozvoj

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny životopis v Sj alebo Aj na našu e-mailovú adresu.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

• Je potrebná skúsenosť z oblasti automotive
• Prax v koordinovaní tímu alebo projektu
• Výborné komunikačné zručnosti, analytické a praktické myslenie
• Zmysel pre detail a proaktívny prístup

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2107629  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou