Hľadáme inšpektora kvality do skvelého tímu

Honeywell, spol. s r.o.

Prešovský kraj, okres Prešov, Košice, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Všetci naši kvalitári vykonávajú meranie na všetkých druhoch meracích zariadení (Napr.: CMM, Roundness tester, Contour tester, Roughness tester, Pull tester, Height gauge, Microscope, Contamination cabinet, …)
• Tvoríme a vylepšujeme reporty, pri práci dodržiavame štandardy Honeywell-u
• Pozornému oku kvalitára neuniká platná validačná nálepka a kalibrácia všetkých meradiel (ak máte skúsenosti z kalibračného laboratória, je to výhoda - ale nie nevyhnutnosť)
• Poznáme a dodržiavame postupy a pokyny k danej práci a udržiavame najvyššiu kvalitu, profesionalitu a etiku
• Oko správneho kvalitára bdie neustále - sú to naši najpozornejší kolegovia zameraní na detail
• Pri práci dodržiavame povinnosti a záväzky vyplývajúce z riadiacich systémov vo výrobe, kvalite, bezpečnosti pri práci a iné štandardy a pravidlá našej firmy
• Výhodou sú aj vaše vedomosti o obrábaní a skúsenosti z automotive prostredia
• Pracujeme na zmeny

• Budete pracovať v príjemnom prostredí, vybavenom najnovšími technológiami
• Pracujeme na nových projektoch
• Každý zamestnanec dostáva príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce a príspevok na dopravu
• U nás sa naučíte množstvo nových odborných vecí
• Ideálna pozícia pre začiatok kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny životopis v Sj na našu e-mailovú adresu.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Správny kvalitár:
• si rozširuje svoje vedomosti a znalosti
• má zmysel pre detail
• môže byť aj čerstvý absolvent so záujmom o kvalitu a metrológiu

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2107622  Dátum zverejnenia: 23.8.2016