Operation Manager Partizanske

Honeywell, spol. s r.o.

okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Primárnou náplňou práce na pozícii Production Manager je zabezpečenie plynnulých procesov vo výrobe (prevádzka beží v nepretržitom režime), ich neustále zlepšovanie a vedenie tímu pracovníkov (cca. 250 zamestnancov).
*Zodpovednosť za zverenú výrobu, dodržanie plánov a termínov,
*Navrhovanie a implementácia zlepšovania procesov vzhľadom na efektivitu - znižovanie nákladov, zvyšovanie kvality produktov a produktivity zamestnancov, za čo najnižší čas,
*Vedenie a motivácia pracovníkov vo výrobe, zvyšovanie ich výkonnosti,
*Plánovanie jednotlivých operácií (zavádzanie nových produktov a výrobných programov, nápravy a korektívne opatrenia, údržba, plánovanie), projektový manažment,
*Produktový manažment, štartovanie nových výrobných programov,
*Zabezpečovanie komunikácie naprieč výrobou,
*Bezpečnosť práce a ochrana zdravia,
*Zodpovednosť za zverený rozpočet,
*Reporting.

Požiadavky:
*Ukončené VŠ vzdelanie,
*Predcházajúca skúsenosť na podobnej pozícii min. 3 roky,
*Podmienkou je výborná znalosť výrobného prostredia,
*Skúsenosť s vedením väčšieho kolektívu ľudí je podmienkou,
*Proaktívna, manažérska osobnosť, schopnosť motivovať a získať si ľudí,
*Výborné komunikačné zručnosti, v slovenskom i anglickom jazyku (aktívna znalosť),
*Technické a analytické myslenie, orientácia na výsledky, proaktivita a samostatnosť,
*Znalosť Lean, Six Sigma, Kaizen, TPM, ISO.
Honeywell informácie:
*Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
*Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
*ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
*PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
*TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
*Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA