Elektrikár (00277039) – údržba a správa budov

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Partizánske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za pravidelnú údržbu a funkčnosť technologického vybavenia budov, za výkon drobných opráv na základe zistených porúch, odstraňovanie porúch.
* Navrhovanie rozmiestnenia elektrických zariadení, elektrických vodičov a káblov.
* Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných elektrotechnických zariadení.
*Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení v rámci objektu (priemyselný areál).
* Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.
* Zabezpečovanie bezporuchového chodu strojov a zariadení.
* Vykonávanie údržby tlakových nádob a zariadení.
* Vykonávanie meraní pomocou elektrických a elektronických meracích prístrojov a diagnostickej techniky.

Požiadavky:
*SŠ vzdelanie odbor elektro.
* Predchádzajúca skúsenosť min. 5 rokov v oblasti elektroúdržby budov.
* Orientácia v technickej dokumentácii a normách, schopnosť čítať schémy.
* Platná vyhláška 508/2009 § 23, nad 1000V.
* Teamový hráč, samostatnosť.

Honeywell informácie:
* Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
* Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
* ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
* PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
* TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
* Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA