Senior Staffing Specialista vo výrobnom závode - nábor pracovníkov

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
02.01.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne do našeho Staffing-HR oddelenia v Záborskom pri Prešove hľadáme skúseného kolegu, ktorý by sa stal trvalou súčasťou našej spoločnosti. Sme dynamicky rastúca výroba, s výborným zázemím a kolektívom, ponúkame stabilné prostredie, ako aj možnosť profesionálne rásť v medzinárodnej firme a vybudovať si tak úspešnú kariéru.

Ako Senior Recruiter budete zodpovedný za celý proces náboru zamestnanca od prevzatia požiadavky na vytvorenie pracovného miesta, až po akceptáciu ponuky kandidátom. Konkrétne Vaše denné úlohy budú zahŕňať:
*Vytváranie inzercie,
*Komunikácia s kandidátmi, preselekcia životopisov, vedenie osobných pohovorov,
*Mapovanie pracovného trhu, priame oslovovanie kandidátov, headhunting,
*Pomoc pri tvorení stratégie náboru pre závod,
*Talent management a účasť na job fairoch, reprezentácia spoločnosti,
*Reporting, vedenie databázy.

Túto pozíciu obsadzujeme so zameraním nielen na operátorov, ale zodpovedáte aj za nábor stredného a vyššieho managementu.

Informácie o výberovom konaní

Honeywell informácie:
Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA