Operátor výroby (diagnostik) – elektro

Honeywell, spol. s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Diagnostika desek plošných spojů na základě výkresové dokumentace a chybových hlášení z testů.
* Opravy desek plošných spojů.

Požadavky:
* Manuální zručnost.
* Vyhláška 50, §5.
* Vyhláška 50, §6 (výhodou).
* Elektro vzdělání.
* Pájení pájkou.
* Znalost práce s horkovzduchem (výhodou).
* Orientace v technické dokumentaci a schématech zapojení.
* Znalost základních měřících přístrojů pro elektroniku (osciloskop, multimetr, ..).
* Minimálně 1 rok práce v oboru elektro (podmínkou).
* Dobrý zrak a zdravotní stav.
*práce ve 3-směnném provozu (i noční směny).
Honeywell informace:
* Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
* ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
* Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA