Mechatronik (00269684)

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Partizánske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Údržba automatizovaných strojov a výrobných liniek.
*Prediktívna údržba.
*Výmena súčastiek na strojoch.
*Drobné mechanické práce.
*Základné programovanie a nastavovanie robotov.
*Účasť na inštaláciach nových strojov.
*Práca v kolektíve, koordinácia projektov v oblasti údržby a investícií.
Požiadavky:
*Min. ukončené SŠ vzdelanie v odbore elektro, mechanik/mechatronik.
*Platná vyhláška.
*Prechadzajúca prax na rovnakej pozícii je podmienkou.
*AJ alebo NJ základy.
*Proaktívna osobnosť, teamový hráč.

*Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou.
*Práca v profesionálnom, dynamickom prostredí.
*Výborná príležitosť pre osobnostný a kariérny rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1984501  Dátum zverejnenia: 20.2.2015