Výstupná kontrola bezpečnostných postrojov

Honeywell, spol. s r.o.

Nitrianska cesta 503/60, 958 01 Partizánske, okres Partizánske
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného pracovníka, ktorého náplňou práce bude:
* Zabezpečiť 100%-nú kontrolu postrojov, lán a slučiek vyrobených na oddelení,
* Oddeľovať chybné výrobky, zaznamenávať ich do kontrolnej karty znakov,
* Označovať chybné časti a posúvať ich na opravu,
* Zastaviť produkciu, ak nie je dodržaná kvalita výrobkov,
* Dodržiavanie technologických postupov, procesov a noriem,
* Prípadne montážne práce pri výrobe bezpečnostných postrojov a iné pomocné práce

Ide o prácu na 2 zmeny.

Čo u nás nájdete
• Stabilnú prácu, výplatu každý mesiac včas a k tomu bonusy za výkon a kvalitu,
• Príspevok do 3. dôchodkového piliera a tiež príspevok na dopravu do výšky až 60%,
• Stravovanie vo vlastnej jedálni –raňajky, obedy, desiaty. Obed je u nás za 0,85 EUR,
• Bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajní, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky),
• Pracovná zmluva s Honeywell,
• Čisté a bezpečné pracovné prostredie,
• Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii,
• Možnosť sa vypracovať na iné pozície vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ vzdelanie je výhodou
*precíznosť, spoľahlivosť
*manuálna zručnosť
*časová flexibilita (práca v 2 zmennej prevádzke)

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1977245  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené pri osobnom stretnutí.