Territory Account Manager (00262374, 00263697)

Honeywell, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame 2 pozície pre naše produkty Honeywell:
ECC - Environmental and Combustion Controls - termoregulácie, armatúry a ventily a podobne
HSGP - Honeywell Security Group Products - zabezpečovacie technológie proti krádeži, kamerové systémy, systémy požiarnej detekcie a podobne

Náplň práce:
*Komunikácia so zákazníkom, vypracovávanie cenových ponúk.
*Tvorba cenníkov a objednávok v systéme.
*Participácia na vyhľadávaní noviniek do sortimentu.
*Komunikácia so zákazníkom, spolupráca pri zabezpečovaní prezentácií, výstav, príprava reklamných materiálov.
*Propagácia a vylepšovanie image spoločnosti.
*Identifikovanie potenciálnych kľúčových klientov na trhu a ich postupná akvizícia.
*Podpora predaja výrobkov, technická podpora v prípade potreby zákazníka.
*Monitorovanie konkurenčných aktivít, situácie na trhu, vypracovávanie trhových analýz.

Honeywell information:
*Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
*Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA
*Talent Network: http://careersathoneywell.com/en/newsletternew
*Career Site: www.careersathoneywell.com

*Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti.
*Práca v profesionálnom a mladom kolektíve.
*Výborná príležitosť pre profesný rast.
*Bohatý sociálny program.
*Telefón, notebook.
*Benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*Technické vzdelanie
*Skúsenosti s predajom podobných produktov, plus technické znalosti
*Komunikatívnosť
*Vyjednávacia schopnosť
*AJ aktívne

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1925321  Dátum zverejnenia: 1.12.2014