Operátor/Operátorka výroby - nástupný plat 480€ v hrubom

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Záborské 515, 082 53 Záborské, okres Prešov
Termín nástupu
rok 2014
480 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe 500€/mesiac + motivujúci výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor/ka výroby zohráva kľúčovú úlohu pri:
• Montáži a kompletizácii produktu, zabezpečuje nepretržitú obsluhu výrobnej linky. (Práca vhodná pre mužov, rovnako aj pre ženy.)
• Dohliada na dodržiavanie pravidiel výroby
• Pomáha zaškoliť nových operátorov/ky na linke
• Podáva zlepšujúce návrhy a nápady
• Zabezpečuje čistotu a poriadok na svojom pracovnom mieste podľa požadovaných štandardov

Zmenovosť:
• 3-zmenná prevádzka (7,5 hod.), po-pia

Dochádzanie:
• možnosť dopravy z mesta Prešov priamo do závodu Honeywell autobusom MHD

Ponúkaný plat brutto:
• nástupný plat 480€ / mesiac
• po skúšobnej dobe 500€ / mesiac + motivujúci výkonnostný bonus

• Práca v mladom tíme
• Možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
• Príspevok na dopravu
• Príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
• Práca v čistej a klimatizovanej výrobnej hale

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť, šikovnosť
• Orientácia na kvalitu a plnenie cieľov
• Tímový hráč
• Odolnosť voči stresu

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1796964  Dátum zverejnenia: 20.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe 500€/mesiac + motivujúci výkonnostný bonus