Projektový vedoucí

Honeywell, spol. s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Honeywell Technology Solutions (HTS) dynamicky rozšiřuje vývojové a výzkumné centrum v Brně, které bylo založeno v roce 2003 a stalo se největším vývojovým centrem v Evropě. Naši inženýři vyvíjí produkty a technologie, které jsou uplatňovány v následujících odvětvích: Letectví, Automatizace a řídící systémy a Dopravní systémy.

Uvedená pozice je součástí skupiny Automatizace a řízení (ACS), jejíž výrobky a technologie jsou využívány ve více než 150 milionech domácností a 10 milionech budov po celém světě.

Náplň práce
Vedení projektů, které jsou realizovány mezinárodními týmy. Cílem je dokončení projektu v dané kvalitě, ve stanoveném čase a nákladech.
Zajistit, aby všechny projekty byly prováděny a dokumentovány v souladu s interními Honeywell procesy a postupy.
Aktivně využívat dostupných nástrojů projektového řízení obecně dostupných (např. MS Project) i Honeywell specifických.

Požadujeme:

Ukončené VŠ vzdělání z oblasti elektrotechniky, strojírenství, IT.
Velmi dobrá znalost angličtiny (tvorba dokumentace v angličtině, písemná a mluvená komunikace s rodilými mluvčími)
Výhodou je certifikace na projektové řízení (např. PMP)
Znalost některého z nástrojů projektového řízení (např. MS Project).

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
motivující finanční ohodnocení
podporu kariérního růstu
zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Informace o společnosti Honeywell:
Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA