Príležitosť pre absolventov od spoločnosti Honeywell - Plánovanie výroby

Honeywell, spol. s r.o.

Nitrianska cesta 503/60, 958 01 Partizánske, Trenčiansky kraj, okres Partizánske
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Honeywell je spoločnosť, ktorá teraz ponúka jedinečnú šancu aj absolventom bez praxe, ktorí sa chcú uplatniť v medzinárodnom prostredí a získať cenné skúsenosti pre štart svojej profesionálnej kariéry.

Ide o pozíciu Plánovača výroby kde je náplňou práce:
*sledovanie plnenia plánov vo výrobe,
*schvaľovanie a potvrdzovanie plnenia objednávok od zákazníka,
*dohliadanie na včasné dokončenie objednávok, v čo najkratšom čase, najlepšej kvalite a za najlepšiu cenu,
*včasne zavádzanie zmien vo výrobnom pláne v prípade potreby,
*definovanie hlavných priorít a starostlivosť o plynulosť výroby.

Práca sa vykonáva na dennej báze od Po-Pia, 8 hod. pracovný čas, zmluva je definovaná na hlavný pracovný pomer a dostávate klasickú mzdu.

*Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou (neustále zlepšujeme naše procesy pomocou Lean & Six Sigma procesu).
*U nás máte istotu stáleho príjmu.
*Otvoríme Vám dvere pre odborný a kariérny rast.
*Dostanete jeden plat navyše - 13. plat.
*Stravovanie máte zabezpečené priamo na pracovisku - príspevok nad rámec zákona.
*Príspevok na dopravu do práce až do výšky 60%.
*Možnosť využiť náš bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajniach, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky).
*Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.
*Pracovná zmluva na dobu neurčitú priamo so spoločnosťou Honeywell.
*Vecné odmeny za Vaše nápady na zlepšenie výrobných procesov.

Akceptujeme životopisy a motivačné listy od absolventov vysokých škôl. Na to, aby sme Vás mohli zaradiť do výberového konania, musíte mať v dobe pohovoru úspešne ukočené štúdium, nemôže to byť ale dlhšie ako 12 mesiacov od udelenia diplomu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania.
*Technické myslenie.
* Schopnosť riešiť problémy a ponúkať nové nápady a riešenia.
* Schopnosť učiť sa.
* Pozitívne myslenie a tímový hráč.
* Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1710422  Dátum zverejnenia: 14.10.2016