Programátor SW Embedded – letecký průmysl

Honeywell, spol. s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Chcete vyvíjet produkty, které mají životonost desítky let?
*Máte chuť se připojit k úspěšné mezinárodní firmě se silným jménem, která Vám pomůže v kariéře doslova vzlétnout?
*Líbí se Vám letecký průmysl a chcete pracovat v prostředí nejmodernějších technologií?
*Pokud ano, potom čtěte dál – třeba hledáme právě Vás!

Na jakých projektech budete pracovat?
*Jedná se o kompletní vývoj SW do leteckých motorů – vytváření zabudovaných systemů, které regulují energii v letadle, kontrolují tok paliva a vytvářejí elektřinu za letu letadla.
*Pozice zahrnuje kompletní vývojový cyklus SW, od definice požadavků, generování kódu, propojení HW/SW, modelace dat ve vývojovém prostředí (včetně UML a OOD), trackování jednotlivých úkolů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci v leteckém průmyslu, oboru, ve kterém Možnost pracovat v oblasti letectví – oboru, jehož produkty mají dlouhou životnost
*Možnost pracovat v globálním týmu a učit se od nejlepších expertů v daném oboru
*Angličtinu na denní bázi
*Možnost kariérního růstu
*Benefity – polopružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, referral bonus program, individuální rozvojové plány, sportovní aktivity (např. hokejový tým), možnost po čase získat pilotní průkaz.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Vysokoškolské vzdělání (Bc. nebo Mgr.) v oblasti počítačových věd či elektrického inženýrství
*Schopnost verifikace a validace navrženého SW, připojení k HW platformou
*Znalost programovacího jazyka C/C++
*Anglický jazyk – schopnost se domluvit
*Zkušenost s vývojem embedded SW velkou výhodou
*Dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce
*Schopnost pracovat na různých projektech v různých vývojových stádiích
*Ochota pracovat v mezinárodním prostředí korporátní firmy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Informace o společnosti Honeywell:
Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA