Telefonista call centra

Divízia HomeClinic -spoločnosť Orin Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIHLÁS SA NA POHOVOR AK MÁŠ RADOSŤ Z KOMUNIKÁCIE
- Svoju radosť z komunikácie využiješ v práci pri telefonickom oslovovaní zákazníkov a tvoja prac. náplň:
- aktívna ponuka riešenia pre zákazníka /aktívny telemarketing/
- vedenie databázy
- základné administratívne činnosti
- zdokonalíš sa v odborných znalostiach

NAŠTARTUJEŠ SVOJU KARIÉRU V STABILNEJ MEDZINÁRODNEJ FIRME, S MOŽNOSŤOU :
- pracovať na HPP Fixná mzda + prémie
- prejdeš kvalitným úvodným školením a ďalším individuálnym tréningom
- rozvinieš svoje schopnosti v modernom call centre ,v tíme s priateľskou atmosférou

- svoj životopis pošlite na adresu : [email protected] alebo zavolajte na č.t. 0905 729 343
- uchádzačov pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- samostatnosť
- príjemný hlasový prejav
- orientácia na výsledok
- ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy

Sme obchodná spoločnosť 22 rokov na slovenskom trhu a tento rok sme priniesli nové značky na trh DomiDerm a VIACOLLAGEN. Po celý čas naše produkty inovujeme a využívame najnovšie technológie, tak aby sme stále zvyšovali kvalitu a služby zákazníkom v 4-roch krajinách EÚ a v USA. Úspešne rozvíjame našu novú značku HomeClinic.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1997666  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore